Osiedle domków jednorodzinnych Kłosy

 54°19’46.8″N 17°39’54.3″E

Osiedle Kłosy to zespół pięciu niezależnych domów jednorodzinnych – każdy o powierzchni użytkowej 117 m². Domy położone są w malowniczym zakątku Kaszub, na stoku niewielkiego wzniesienia. Podstawowym założeniem planu zagospodarowania terenu jest stworzenie maksymalnej prywatności pomiędzy poszczególnymi domami i wtopienie ich w otaczający krajobraz. Ta sama idea jest podstawą projektu architektonicznego poszczególnych budynków.

Zastosowanie CLT zwiększyło potencjał budynku i otworzyło jego bryłę.

 Właściwości CLT pozwalają na otwarcie narożnika domu bez potrzeby użycia narożnego słupa, tym samym łącząc wnętrze z przestrzenią tarasu. Wykorzystanie CLT umożliwia również wyeliminowanie nadproży nad drzwiami i oknami, rozszerzając tym samym widok na otaczający krajobraz i wizualne zwiększenie wysokości wnętrz.

Zastosowanie CLT otworzyło nowe możliwości w konstrukcji budynku, a co za tym idzie jego otwarcie na piękne otoczenie kaszubskiej przyrody i sielskich widoków.

 Jeśli interesuje Cię budowa zdrowego i przyjaznego środowisku domu jednorodzinnego przy wykorzystaniu CLT lub budowa osiedla oryginalnych domków, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

→ Zachęcamy do odwiedzenia strony inwestycji OSIEDLE KŁOSY i zapoznania się z ofertą domów.